Regulamin e-sklepu bomax.net.pl

REGULAMIN


Właścicielem sklepu bomax.net.pl jest firma:
BOMAX, MIROSŁAW JASIŃSKI, 59-220 LEGNICA UL. WROCŁAWSKA 3 of.Zamówienia:

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie internetowej www.bomax.net.pl. Aby złożyć zamówienie użytkownik musi uprzednio założyć konto klienta się podając dane adresowe oraz numer telefonu.

Ceny:

Wszystkie ceny produktów sprzedawanych w sklepie www.bomax.net.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Ceny katalogowe i ceny promocyjne dotyczą wyłącznie zamówień składanych przez system sklepu internetowego i nie muszą obowiązywać w naszym sklepie stacjonarnym.

Płatności:

Koszt dostawy przy zamówieniu za pobraniem - 21 zł (paczka priorytetowa za pobraniem)
Koszt dostawy przy przedpłacie - 17 zł (paczka priorytetowa)

Na poniższe konto prosimy kierować wpłaty dotyczące zakupów w naszym sklepie

PKO BP: 86 1020 3017 0000 2702 0022 0137
Prosimy o dokonywanie przelewu dopiero po otrzymaniu potwierdzeniu zamówienie

Koszt dostawy:

Akceptujemy następujące formy wysyłki i płatności: zamówienie płatne przy odbiorze (za pobraniem) oraz zamówienie z przedpłatą (towar wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty na kont). Przy przedpłacie na konto w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Dowód zakupu:

Do każdej przesyłki dołączany jest paragon lub faktura VAT

Termin wysyłki:

Przy zamówieniach płatnych za pobraniem paczki wysyłamy w dni robocze  (24-48h od momentu otrzymania zamówienia). Przy przedpłacie zamówiony towar wysyłany jest po otrzymani przelewu. Czas transportu to ok. 2 dni robocze (Poczta Polska). W przypadku braku zamawianego produktu w naszym magazynie kontaktujemy się z zamawiającym i w uzgodnieniu ustalamy dalszy sposób realizacji zamówienia.

Gwarancja i zwroty:

Towar sprzedawany w sklepie www.bomax.net.pl. jest nowy i objęty 2-letnią gwarancją firmy Bomax. Zamawiającemu przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki. O planowanym zwrocie towaru, kupujący musi uprzedzić sprzedającego telefonicznie lub e-mailem. Zwracany towar nie może być używany, musi posiadać oryginalne metki,  do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu (paragon/fakturę) W przypadku zwrotu towaru kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty przesyłki jakie poniósł sklep przy dostawie do klienta.

Ochrona danych osobowych:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133) o ochronie danych osobowych dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu realizacji zamówień składanych przez system sklepu www.bomax.net.pl.

Prawa autorskie:

Informujemy, że opisy i zdjęcia nie mogą być kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane w całości lub w części bez naszej wiedzy i zgody.